Mediaworld

MediaWorld; 1 Nisan 2015 tarihinde Bayram Sözüdoğru direktörlüğünde kurulan, reklam ve organizasyon sektöründe dürüst, dinamik, enerjik, yaratıcı ve yenilikçi ilkelerini benimsemiş teknolojiyi iyi kullanan genç ve tecrübeli bir ekibin markasıdır. MediaWorld müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Kaliteli işlerde pratik çözümlerle ve uygun maliyetlerle marka değerinize değer katmayı hedefler. Sizde sizin gibi düşünen, sizin için çalışan bir reklam ajansınız olsun istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmanızdır.

Vizyon

Kuzey Kıbrıs’ta reklam ve organizasyon hizmetlerinde markanızı emanet etmekte tereddüt yaşamayacağınız, markanız için sizin gibi düşünen ve siniz gibi çalışan en iyi reklam ajansı ve organizasyon şirketini yaratmak.

Misyon

Reklam ve organizasyon sektöründe dürüst çalışan ve doğru işler yapan bir marka oluşturmak. İnteraktif ve yenilikci ruha sahip ekibimizle müşteri odaklı çalışarak, reklam, tasarım, sosyal medya, prodüksiyon, organizasyon, halkla ilişkiler hizmetlerinde marka değerinize değer katmak.

Ekibimiz

Bayram Sözüdoğru
DİREKTÖR

Barış Pulat
MÜZİK DİREKÖTRÜ | DJ

Mehmet İnan
Yönetmen

Ahmet Gülsüm
ETKİNLİK YÖNETİMİ

Bahadır Ayna
FOTOĞRAFÇI

Kaan Arsu
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ