Neden GMC LED ?

Gmc Led Aydınlatma Sistemleri Ltd. Şti. 2014 yılında İzmir-Bayraklı’ da kurulmuş ve 2015 yılına geçerken üretim kapasitesini artırmak amaçlı Halkapınar/ Konak Teknik Malzeme İş Merkezi’ ne geçiş yapmıştır. Aradan geçen 2 sene boyunca gelen talepler doğrultusunda geleceğini planlayarak 2017 yılında Halkapınar Mahallesi, 1213 Sokak, No:2/A Konak  İzmir adresinde üretim ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra yurtdışı ticaret hacmini genişletmekte ve distribütörlük faaliyetlerini geliştirmektedir.
 
Yılda on binlerce led armatür üretim kapasitesi ile müşterilerinin sorunlarına özel çözümler sunan ve entegre bir tesis kuran Gmc Led Aydınlatma Sistemleri, bölgenin en büyük çözüm sunan şirketlerinden biridir.
 
Kurulduğundan bu yana Türkiye aydınlatma sektöründe, bağlı olduğu kategorilere çarpıcı bir giriş ve gelişme sağlayan Gmc Led; Osram, Cree, Nichia  gibi köklü led üretim firmaları ile çalışarak yarattığı olumlu ilişkiler ile Türkiye aydınlatma pazarının büyük oyuncularından biri konumuna gelmiştir.
 
Türkiye’ de birçok yeniliği gerçekleştirmek isteyen Gmc Led, kalite odaklı yapısı ve yenilikçi üretime verdiği önemle, led üretimini maddi kazancın ötesinde bir tasarım harikası konumuna ulaştırmayı hedeflemiş ve çözüm çalışmalarını bu merkeze yerleştirmeyi başarmıştır.
 
Ürünlerimizin kalitesi birçok bağımsız, tarafsız ve yetkin kuruluşlara onaylanmış ve aldığı sertifikalarla öncü firma konumuna ulaşmıştır.
 
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi
  • ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
  • OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi
Değerlerimiz

KALİTE: Bize göre doğru ürün ve hizmeti, müşterimizin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.

FARKLI OLMAK: Yüksek fikirlerin kaliteli hizmetlerden çıktığının farkındayız.

DOĞAYI KORUMAK: Gezegenin tamamı dirilen hayat ve yenilenen sevgiyle tek bir çatı altında toplanana kadar doğayı korumak önceliğimiz olacaktır.

İŞ ORTAKLIĞI: En büyük işlerin ortak emekle yapıldığının farkındayız.

DÜRÜSTLÜK: Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma karşı şeffaf, adil ve sorumluluk sahibi olmayı benimseriz. Verdiğimiz sözün sürekli arkasında durur tutarlı davranırız.

Kalite ve Ürün Güvenliği Politikamız

Gmc Led olarak hedefimiz;

“Satışa sunduğumuz ürün ve hizmetlerin, müşteri beklentilerinin üzerine çıkarak kalite ve ürün güvenliği standartlarımıza ulaşmasını sağlamak ve bununla birlikte geliştirmektir.”

Bu amaç için;

-Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdan gelen geri bildirimleri değerlendirerek tüm üretim ve pazarlama süreçlerimizi incelemek ve sürekli iyileştirmek,

-Tüm çalışanlarımızın yetenek ile teorik becerilerini geliştirmek ve iyileştirme çalışmalarına katılımlarını sağlayarak hedeflerimize hızla ulaşmak,

-Yasal yükümlülükleri yerine getirerek bulunduğumuz sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek,

-Kaliteyi ve Ürün Güvenliğini mümkün oldukça zirveye ve ulaşılmaz bir seviyeye çıkarmak en temel görev ve sorumluluklarımızdır.

Üretim ve pazarlama faaliyetlerimizin her aşamasında, tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın sorumlu oldukları tüm işlemlerde bu bilinç ve özenle hareket etmektedirler.

Bu işbirliği ve yardımseverlik bilinci ile Gmc Led’ de “Kaliteli ve Güvenli Ürün”  birlikte doğar birlikte gelişir.

Çevre, İş Sağlığı & Güvenliği Politikamız

Gmc Led Aydınlatma Sistemleri Ltd. Şti. olarak;

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarını işimizden ayrılmayacak şekilde bir bütün olarak kabul etmekte ve tüm iş ortaklarımız ile birlikte doğanın korunmasını, iş sağlığı ve güvenliğinin eksiksiz bir şekilde yerine getirmesini hedeflemekteyiz.

Bu hedefe ulaşmak için;

-Doğal kaynakları ve hammaddeleri yüksek tasarruf ve teknolojili robotlar ile en verimli şekilde kullanmak,

-Faaliyet ve üretimlerimizden kaynaklanan çevresel etkileri, meydana gelebilecek en alt seviyeye indirmek ve kirlenmeyi başlamadan önlemek,

-İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili risklerimizden kaynaklanan kazaları ve meslek hastalıklarını ortaya çıkmadan önlemek,

-Çevre boyutlarımız, İş Sağlığı ve İş güvenliği risklerimiz ile ilgili yasal ve diğer gerekliliklere uymak,

-İş ortaklarımızı Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında duyarlı bir şekilde faaliyet göstermeye teşvik etmek,

-“ISO 14001 Çevre ile OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” yükümlülüklerine dayanan yönetim sistemimizin performansını, amaçladığımız hedefler doğrultusunda ölçmek, gözlemlemek, izlemek ve uygulamakta olduğumuz sistemleri yenilikçi bir yaklaşımla iyileştirmek, temel görev ve sorumluluklarımızdandır.

Üretim ve pazarlamamızın her aşamasında, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız sorumlu oldukları tüm uygulamalarda bu bilinç ve dikkatle hareket etmektedirler.

Katıldığımız Fuarlar
  • I. Mezopotamya Fuarı(2015)
  • Ortadoğu Altın & Mücevher Fuarı(2015)
  • İstanbul Jewellery Fair(2015)
  • Ortadoğu Altın & Mücevher Fuarı(2017)
  • II. Mezopotamya Fuarı(2018)