Doğukan Manço Kabin Başında

Doğukan Manço Viski Festivali için DJ kabininin başına geçecek 

The Whisky Festival’in özel performans geceleri Türkiye’nin sevilen DJ’lerinden Doğukan Manço’nun 25 Mart Cuma gecesi Almahara’daki sahnesi ile devam ediyor. 

Viski severlerin her yıl yoğun bir katılım gösterdiği ve bu yıl da Kuzey Kıbrıs eğlence hayatında unutulmaz anlara imza atmaya devam eden The Whisky Festival kapsamında ünlü DJ Doğukan Manço, 25 Mart Cuma gecesi Almahara’da özel bir performans sergileyecek.

“Keyifle bir adım ileri, yürümeye devam” sloganı ile başarı dolu yolculuğunu sürdüren Johnnie Walker önderliğinde düzenlenen The Whisky Festival için kabin başına geçecek olan Doğukan Manço, viski severlere çok özel bir DJ performansı sunacak. Viski severler, Manço’nun seçeceği parçalarla eğlenmenin yanı sıra geceye renk katacak özel sürprizler ve tadım aktivitesi ile de dünyanın 1 numaralı İskoç viskisi Johnnie Walker ailesinin farklı renklerini ve lezzetlerini tanıma fırsatı bulacaklar.

Bir ay boyunca her hafta doludizgin eğlence yaşatacak olan The Whisky Festival kapsamında ayrıca DJ Ralvero, Erdem Kınay & Merve Özbey ve Milk & Sugar viski severler için en özel sahne şovları  ile Kıbrıs’ta olacak. 16 Nisan’a kadar sürecek olan The Whisky Festival’de, özel performans geceleriyle birlikte birbirinden eğlenceli partiler, gayda gösterileri, satış noktalarında sunulan özel fiyatlı promosyonlu paketler ve anlaşmalı mekanlardaki tadım aktiviteleri de devam edecek.

Görüşme Başlat
Yardım Alın !
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?