Paşhan Yılmazel’in Kıbrıs Aşkı

Paşhan Yılmazel’in Kıbrıs Aşkı

pashan
Senaryosunu Onur Sermik’ in yazdığı yönetmenliğini Paşhan Yılmazel’in üstlendiği “Aşk Bu Mu ?” tiyatro oyunu aşırı beğeni toplaması üzerine 1 Nisan 2016 Cuma ve 2 Nisan 2016 Cumartesi geceleri 20:00 da  Yakın Doğu Üniversitesi AKM’nde tekrardan gösterilecek.

Kahkaha tufanı tekrar adada esecek!
Başrollerin de Paşhan Yılmazel ve Yasemin Öztürk’ün yer aldığı “Aşk Bu Mu ?” iki saat boyunca seyirciye harika vakit geçirme fırsatı sunuyor. Aşk her zaman çözülemeyen bir denklem olmuştur. Hayatın içinden her ilişkinin içerisinde yer alan ama bizim yaşarken ıskaladığımız herşeyi görme fırsatı sağlayan bu oyun için otoriteler, evlenmeden önce izlenmesi gereken ilk oyun yorumunu yapıyor. Kadınlar ve erkekler yüzyıllar boyunca farklı düşündüler, farklı hissettiler, farklı yaşadılar, günümüzden yüzyıllar geçtikten sonra da bu değişmeyecek ama bu oyun ile bu farkları canlı gözle görme şansı edinmek bizim için büyük bir fırsat.
[su_youtube_advanced url=”https://youtu.be/wZQA-eOHfYU”]
1 ve 2 nisan da saat 20.00 da yakın doğu üniversitesi AKM de gösterilecek olan oyunun biletleri çok yakında Deniz Plazalar da satışa sunulacak.
Görüşme Başlat
Yardım Alın !
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?