“YARGICI’NIN İLK YURTDIŞI MAĞAZASI KIBRIS’TA AÇILDI!”

“YARGICI’NIN İLK YURTDIŞI MAĞAZASI KIBRIS’TA AÇILDI!”

Modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen Yargıcı, ilk yurt dışı mağazasının kapılarını yavru vatanda açtı. Lefkoşa’da bulunan Avenue Dereboyu’nda açılan mağazada, giyimden ev dekorasyonuna, kozmetikten ayakkabı&çanta ve aksesuara kadar Yargıcı’nın tüm koleksiyonları yer alıyor. 

Her sezon, hayatın her alanına dokunan geniş koleksiyonlarıyla şık ve rafine bir yaşam biçimi sunan Yargıcı, Türkiye’deki 57 mağazasına ek olarak yavru vatan Kıbrıs’ta ilk yurtdışı mağazasını açtı.

Lefkoşa’nın kalbinde yer alan; ulusal ve uluslararası mağaza karmasıyla Lefkoşa’nın cazibe merkezi haline gelen Avenue Dereboyu’ndaki yeni mağazasıyla göz dolduran Yargıcı, yurtdışındaki mağazalarına öncelikli olarak Kıbrıs’ta start verdi.

Yargıcı, rahatlığı ve sadeliği ön plana çıkararak hayatın her alanında kullanılabilecek tasarımları, butik servis anlayışı ve her zaman beğenilen mağaza dekorasyonuyla Avenue Dereboyu’nun en dikkat çeken mağazalarından biri olacak.

Yazın en güzel renklerinin yansıdığı 2016 Yaz koleksiyonuna %50 indirim fırsatıyla ulaşmak ve çok yakında ise yeni 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonunun ilk tasarımlarını keşfetmek için Avenue Dereboyu’ndaki Yargıcı mağazasına uğramayı unutmayın.

Yargıcı - SS2016 - Kampanya (5)

Yargıcı’nın yurtdışındaki ilk mağazası açılışı medya planlama ve iletişim hizmetleri MediaWorld Advertising & Organisation tarafından yapıldı.

Görüşme Başlat
Yardım Alın !
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?